Kara Mahallesi, Şht. Sıtkı Hasan Sk, a3/1c No4 Kıbrıs/Lefkoşa
0536 645 36 57

Paykasa Satın Al

Paykasa | Paykasa Kart | 7/24 tüm bankalar ile paykasa kart satın al

Paykasa Satın Al

Paykasa Satın Al

Ön ödemeli kart tipi olarak paykasa, İngiltere menşeli olarak geliştirilen sanal ödeme aracıdır. Bu sanal ödeme aracıyla artık, kredi kartı kopyalanması mağduru olma gibi durumla karşı karşıya kalmadan 10 euro ya da 1000 euro alt ve üst limitlerinde yükleme yaparak anında paykasa satın al işlemini gerçekleştirmeniz mümkün.

18 Yaş ve Üzeri Herkes İçin Geçerlidir

Paykasa ön ödemeli kart tipi olarak BDDK tarafından belirlenen 18 yaş ve üzeri kriterine göre hareket etmektedir. Bu durum dikkate alınacak olunursa her yönüyle sizlerin de on sekiz yaşın üzerinde olması durumunda bu kartı anında kullanabilmesi mümkün kılınır.

İşte ortada duran tüm bu ayrıcalıklı niteliklerine bağlı kalarak yer verilirse tamamen kesintisiz olarak +18 yaş gruplarındaki kişilerin sanal alışveriş yapmasına imkan tanımaktadır.

E-Ticaret Sitelerinde %100 Geçerlidir

Amazon, Hepsiburada, Aliexpress, Hepsiexpress gibi dünyanın en güvenilir platformları üzerinden yapacağınız birçok alışverişte güvenilir ödeme yöntemi olarak kullanmanız mümkün.

Üstelik ön ödemeli kart tipi kullananlara özel bonus ayrıcalıklarından yararlanarak da paykasa türkiye pazarında kullanılmaya devam edilmektedir. Bu yer verilen özelliklerine bağlı kalınacak olunursa gerçekten de kaliteden taviz verilmeksizin önemini bir kere daha ortaya koymaya devam ettiğini yinelemek gerekiyor.

Hemen Başvurunuzu Yapın

Türkiye’nin güvenilir ödeme yöntemi olarak yeni nesil ödeme aracı olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu nitelikleri esas kabul edilirse her açıdan kaliteden ödün verilmeksizin gerçekten de önde gelen nitelikleri bir arada tutmaya devam ettiğini ele almamız söz konusudur. Bu kriterlere yönelik olarak aktarılacak olunursa sizin de 24 saat boyunca kesintisiz olarak en iyi koşullarda işlem sağlamanız mümkün kılınır.

Bu anlamda 16 haneli geliştirilmiş üst düzey güvenlik işlemine bağlı olarak profesyonelce hizmet ortaya koymanız mümkün olacaktır. Ortada duran tüm bu özelliklerine yönelik olarak aktarıldığı zaman 7/24 kesintisiz bir şekilde her anlamda gerçekten de beklentileri dikkate alarak yer verilen noktayı bir arada tutar. Bu da tamamen fark yaratan nitelik olarak yirmi dört saat boyunca kesintisiz olarak sanal alışverişin tadını çıkarma yönünden kendini göstermeye devam ederek 7/24 anında en iyi koşullarda hizmet sunan nitelik olarak karşımıza çıkar.

 

Bir cevap yazın

paykasa kart
ucuz paykasa