Kara Mahallesi, Şht. Sıtkı Hasan Sk, a3/1c No4 Kıbrıs/Lefkoşa
0536 645 36 57

Paykasa nedir?

Paykasa | Paykasa Kart | 7/24 tüm bankalar ile paykasa kart satın al

Paykasa nedir?

Paykasa nedir?

İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde ödeme seçenekleri olarak kullanılan sanal bir karttır. Oyun sitelerinde, hatta alışveriş sitelerinde kullanılabilen ön ödemeli bir karttır. Paykasa kart sizlere internet ortamında sorunsuz ve kolay ödeme seçeneği sunmaktadır. Özellikle internet dünyasında kredi kartı kullanmayı tercih etmeyen veya kredi kartı olmayan kişilere hitap etmektedir. Kredi kartı yerine alternatif olarak kullanılan Paykasa kart ile kişilik bilgileriniz paylaşılmadan, güvenli bir şekilde online alışverişin keyfini çıkartın.

Paykasa nasıl kullanılır?

Paykasa ile internet ortamında ön ödemeli alışveriş yapabilirsiniz. E-pin olarak da adlandırılan Paykasa 16 haneli koddan oluşmaktadır. Bu kod kullanılarak Paykasa’nıza kolaylıkla yükleme yapılabilir. Ayrıca tek kullanımlık olduğu için güvenlik açısından sorunlarla karşılaşma riskini en aza indirgemektedir. Paykasanıza belirlenen tutarlarda istediğiniz miktarı yükleyebilirsiniz. Yükleme sonrası Paykasanızda bulunan bakiye kadar istediğiniz harcamaları yapabilirsiniz. Bu harcamaları yaparken bakiyeniz kadarını harcayabilir, bakiyeniz bittiği zaman tekrar yükleme yapıp alışverişlerinize devam edebilirsiniz.

Paykasa avantajları nelerdir?

Kredi kartı ile yapılan alışverişlerde kart numarası, son kullanma tarihi, CVV gibi bilgiler sizlere her zaman sorulacak ve bu bilgileri her zaman internet üzerinden paylaşmış olacaksınız. Paykasa sisteminde, yüklediğiniz miktar kadar kullanıp, gerektiğinde tekrar bakiye yükleyip kullanmaya devam edebilmektesiniz. Kredi kartları gibi bakiyenizin eksiye düşmesi gibi durumlarla karşılaşmazsınız. Ayrıca kredi kartlarında olduğu gibi ekstre faizi, yıllık kart aidatı gibi ekstra ödemelerle uğraşmazsınız. Kaybolma, kırılma veya çalınma derdiniz olmayacaktır. Yüklediğiniz kadarını harcarsınız. E-pin kodunuzu kimseyle paylaşmadığınız sürece yapacağınız alışverişlerde herhangi bir risk söz konusu olmayacaktır.

Paykasa Türkiye’de kullanılıyor mu?

Son zamanlarda sanal alemde E-Pin ile yapılan alışverişlerde fazlasıyla artış vardır. Ülkemizde de bu artış vardır ve katlanarak devam etmektedir. Kredi kartı veya banka kartlarına nazaran kullanım kolaylığı ve güveliği nedeniyle E-pin’e yönelimler, internet siteleri tarafından görmezden gelinmemiştir. Birçok site, ödeme türü olarak Paykasa seçeneğini sunmaktadır. Paykasa sistemini kullanan si her geçen gün artış göstermektedir.

Paykasa satın alımı için firmamızla iletişime geçin, sanal ortamda kolay ve güvenli alışverişi deneyimleyin. Güvenli alışveriş için teknolojinin sunduğu nimetlerden yararlanmanın en iyi yolu!

 

Bir cevap yazın

paykasa kart
ucuz paykasa