Kara Mahallesi, Şht. Sıtkı Hasan Sk, a3/1c No4 Kıbrıs/Lefkoşa
0536 645 36 57

Paykasa Nedir?

Paykasa | Paykasa Kart | 7/24 tüm bankalar ile paykasa kart satın al

Paykasa Nedir?

Paykasa Nedir?

İnternet üzerinden online yapılan alışverişlerde ödeme yöntemlerinden biri olan sanal kart kullanımı her geçen gün yaygınlaşmaya devam etmektedir. Ön ödemeli sanal kart olan Paykasa ile internet üzerinden rahat ve hızlı, aynı zamanda güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Paykasa ile Nasıl Alışveriş Yapılır?

Paykasa, miktarı kullanıcılar tarafından belirlenerek, sanal kartın içine yükleme yapılarak kullanılır. Bu yükleme meblağı 5000€’ya kadar çıkabilir. Ön ödemesini yaptığınız tutar kadar alışveriş yapabilirsiniz. Sonrasında tekrardan istediğiniz miktarda yükleme yapabilirsiniz.

Paykasa Avantajlı Mıdır?

Paykasa ön ödemeli sistem olduğu için, kredi kartları veya banka kartları gibi değildir. Sanal kartınız için herhangi bir komisyon, faiz gibi ödemeler yapmanız gerekmez. En önemlisi, kredi kartı veya banka kartı ile yapılan alışverişlerde olduğu gibi kişisel verilerinizi üçüncü kişi ve kuruluşlarla paylaşmazsınız. İnternet ortamında kişisel bilgilerinizin paylaşılması, güvenlik açısından tehlikeli olabilmektedir. Sanal kart kullanımı, bu gibi durumlarda her zaman çok daha güvenlidir. Herhangi bir bilginizi kimseyle paylaşmak durumunda kalmazsınız.

Paykasa Kullanımı Türkiye’de Yaygın Mıdır?

Son dönemlerde e-ticaret üzerinden yapılan alışverişlerin fazlasıyla artması, yanında birçok alternatifleri getirmiştir. Bunlardan en önemlisi ödeme seçenekleridir. Çünkü insanlar internet üzerinden yapılan kredi kartı alışverişlerinde en güvenilir sitelere dahi kuşkuyla bakabilmektedir. Bunun nedeni sitelerin güvenirliliğinden ziyade, internet ortamına olan genel güvensizliğidir. İnsanlar, bu gibi durumlara takılıp internetten alışveriş bile yapmaktan çekinebilirler. İşte bu noktada, sanal kart uygulamaları devreye girer. Paykasa Türkiye ‘de de gün geçtikte yaygınlaşmaya başlayan bir ödeme seçeneği olmaya başlamıştır. Her ne kadar Euro cinsinden Paykasa sanal kartlarına yükleme yapılsa da, Paykasa sizlere TL veya başka döviz olarak da alışveriş yapma imkanı sunar.

Paykasa Sanal Kartı Kullanırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Paykasa sanal kartlar üzerinde 16 haneli kod bulunmaktadır. Bu kodlar harflerden ve sayılardan oluşur. Bu kodu kullanarak kartlara yükleme yapılabilir. Dikkat etmeniz gereken en önemli husus, bu kodu kimseyle paylaşmamanızdır. Bunun dışında güvenlik açısından herhangi bir sorun teşkil etmez.

Siz de yüklemelerinizi Paykasa Kart Al ile yapın, rahat alışverişin tadını çıkartın.

 

Bir cevap yazın

paykasa kart
ucuz paykasa