Kara Mahallesi, Şht. Sıtkı Hasan Sk, a3/1c No4 Kıbrıs/Lefkoşa
0536 645 36 57

Paykasa Kart ile Ödeme Yapmak

Paykasa | Paykasa Kart | 7/24 tüm bankalar ile paykasa kart satın al

Paykasa Kart ile Ödeme Yapmak

Paykasa Kart ile Ödeme Yapmak

 

Online alışveriş yaptınız ve ödeme seçeneğinin paykasa olmasını mı istiyorsunuz? Bunun için pek çok sitenin artık bu yöntem ile hizmet verdiğini bilmelisiniz. Sunulmuş olan çok sayıda yöntem arasından bu yöntemin seçilmesinin nedeni ise ödemenin güvenli olması. Güvenli şekilde ödeme yapmak isteyen kişiler, sadece daha önce aldığı şifresi ile ödeme yapacak. Bu sayede herhangi bir şekilde güvenlik sorunu yaşanmayacak.

 

Paykasa ile Ödeme Basamakları

 

Öncelikle bu yöntem ile ödeme yapmak için paykasa kart al. Nasıl mı? Bunun için online satış yapan sitelerin kullanılması gerekiyor. Sitelere giriş yaptığınızda seçmiş olduğunuz kart için belirlenmiş olan fiyat olduğunu da göreceksiniz. Fiyatın uygun olması durumunda, direkt olarak ödeme aşamasını tamamlayarak satın alabilirsiniz. Paykasa fiyatları içinden kart seçiminizi yapabilirsiniz. Sanal kart ol bu ödeme şekli için size bir şifre verilecek. Şifrenin girişinin yapılmasından sonra direkt olarak ödeme işleminiz de tamamlanmış olacak.

Paykasa kart al butonunu kullanarak işlemi başlatabilirsiniz. Satın almak istediğiniz kart için limit seçeceksiniz. Belirlenmiş olan paketler olabilir. Avantajlı şekilde satın almanın olması için sunulan avantajları değerlendirerek, Paykasa satın al işleminin yapılması öneriliyor. Bu işlemin yapılması halinde size bir şifre sunulacak. Ödeme yönteminin geçerli olduğu sitelerde paykasa kart ile ödeme yapmanın avantajlarını kaçırmayacaksınız. Dilediğiniz şekilde ödemenin yapılmasını sağlayabilirsiniz. Paykasa kart alın.

Bir cevap yazın

paykasa kart
ucuz paykasa