Kara Mahallesi, Şht. Sıtkı Hasan Sk, a3/1c No4 Kıbrıs/Lefkoşa
0536 645 36 57

Paykasa Kart

Paykasa | Paykasa Kart | 7/24 tüm bankalar ile paykasa kart satın al

Paykasa Kart

Paykasa Kart

Ceresline Voucher Limited Şirketi tarafından İngiltere’den tedavül edilen sanal ödeme yöntemi paykasa internet kullanıcılarına online ödeme yöntemi sunar. Bu ödeme yöntemi sayesinde hem güvenilir olarak hem de banka bilgilerinizin başkalarıyla paylaşılması riski olmadan tek kullanımlık ödeme yapmanıza imkan tanır. Bu nedenle dünyanın en çok tercih ettiği paykasa alödeme yöntemi olarak tercih ediliyor.

Paykasanın Avantajları

  • 7/24 anında ödeme sağlar.
  • Finansal işlemlerin üçüncü tekil şahıslarla paylaşılmasını ortadan kaldırır.
  • Üst düzey algoritma hesabıyla korunursunuz.
  • Türkiye’nin önde gelen e-ticaret sitelerinde (Amazon, Aliexpress, Hepsiburada vs) geçerlidir.
  • 10€ ile 1000€ arasında yatırım yapabilir ve transfer edebilirsiniz.
  • Sanal ödeme yöntemi olarak kredi kartına gereksinim duymadan ödeme imkanı tanır.

Bu avantajları dikkate alınınca gerçekten de sanal ödeme yöntemi olarak sık sık tercih edilmesinin nedeni daha net anlaşılır olacaktır. Ortada duran tüm bu özelliklerine bağlı olarak değerlendirilirse her açıdan kaliteden taviz verilmeksizin karşımıza çıktığını dikkate almamız gereklidir.

Paykasanın Kullanım Şartları

Paykasa sanal ödeme yöntemini +18 yaş ve üzeri herkes kullanabilir. Bunun haricinde ekstra bir kullanım şartı aranmıyor. Bu sanal kartı kullanarak 16 haneye kadar sizlerin de paykasa satın al olanağıyla 7/24 anında ödeme imkanı sağlanacaktır. Böylelikle birçok işlemde anında kullanılması imkanına yer verecektir.

İngiltere’nin Güvenilir Global Sanal Ödeme Yöntemi

İngiltere merkezli dünya çapında kullanılan sanal ödeme yöntemi karışık algoritmik yapısıyla kopyalanamaz. Bu özelliğinden hareket edildiği zaman sizin ikinci bir karta gereksinim duymadan bütün finansal işlemlerinizi en hızlı ve pratik olarak 7/24 yapmanıza imkan tanır. 10 euro ve 1000 euro alt ve üst limit olarak yatırım limitlerini oluşturmaya devam eder.

Anında Başvuru

Online başvuru işlemini gerçekleştirerek paykasa nedir kullanma imkanı sizi bekliyor olacaktır. Bu sayede gerçekten de son derece profesyonel ve de kişisel bilgilerin gizliliği ilkesine bağlı olarak ödeme imkanı sağlamasıyla öne çıkmaya devam ediyor. Bu da her zaman güvenilir ortamda ülkemizin önde gelen yüzlerce e-ticaret sitesi üzerinden anında hızlı bir şekilde alışveriş yapmanız anlamına gelir. Bu sayede sanal ödeme yöntemini kullanarak kredi kartına gereksinim duymadan anında kullanmaya yer vermesiyle gerçekten de dikkat çekmeye devam eder.

 

Bir cevap yazın

paykasa kart
ucuz paykasa