Kara Mahallesi, Şht. Sıtkı Hasan Sk, a3/1c No4 Kıbrıs/Lefkoşa
0536 645 36 57

Paykasa Güvenli Midir?

Paykasa | Paykasa Kart | 7/24 tüm bankalar ile paykasa kart satın al

Paykasa Güvenli Midir?

Paykasa Güvenli Midir?

Paykasa satın al seçeneği ile online alışveriş yapan tüketici sayısı her geçen gün artmaktadır. Online alışverişte anonim kalmayı tercih eden, bir diğer deyişle kişisel bilgilerini paylaşmak istemeyen ve güvenli online alışveriş yapmak isteyen bir çok kullanıcı gittikçe artan biçimde paykasa kullanmaya başlıyor başlayanlar ise başka bir seçenek kullanmıyor. Peki paykasa nedir? Paykasa kullanmak güvenli midir? Bu sorulara cevap arayalım.

Paykasa nedir?

Paykasa on altı haneli bir kod ile online alışveriş yapabileceğiniz bir sistemdir. Paykasa satın al seçeneğini değerlendirmek istediğinizde, bütçenize uygun miktarda bir paykasa kart edinebilirsiniz. Bu durumda size verilen on altı haneli kod ile paykasa ile ödeme imkanı sunan tüm online alışveriş sitelerinde ve oyunlarda ödeme yapabilirsiniz. Paykasa lart ön ödemeli kart ailesine mensuptur. Bunun anlamı paykasa kartı önceden ödeme yaparak edinirsiniz. Böylece bütçe aşımı derdiniz olmaz. Örneğin, 200 $!lık bir paykasa kart satın aldığınızda 200$’lik bir harcama yapabilirsiniz. Eksiye düşmek mümkün değildir.. Ayrıca ön ödemeli kart özelliği sayesinde ay sonu derdi de olmaz. Ön ödeme yaptığınız için bir borcunuz yoktur, ay sonu toplu bir ödeme sizden talep edilmez.

Paykasa oldukça güvenli bir sisteme sahiptir. Size verilen on altı haneli kod eşsizdir. Size özel verilir. Bu on altı haneli kodu kimseyle paylaşmamanız gerekmektedir. Bu durumda, güvenli bir şekilde online alışveriş yapabilirsiniz. Fakat dikkat etmeniz gereken SSL belgesine sahip sitelerden paykasa kart edinmektir. Sitemiz resmi kurumlardan alınmış SSL sertifikasına sahiptir.

Paykasa kart satın al seçeneğini güvenli kılan bir diğer unsur, anonim olmasıdır. Bunun anlamı paykasa kart almanız durumunda kişisel bilgilerinizi paylaşmanız sizden talep edilmez. Üçüncü kişilere kişisel bilgilerinizi paylaşmadan güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Paykasa kart bugün bir çok sitede kullanılmaktadır. Online alışveriş sitelerinin ödeme seçenekleri bölümünde paykasa amblemini gördüğünüz taktirde bu ilgili web sitesinin paykasa ile ödeme aldığı anlamına gelir. Paykasa kart ile birçok uluslararası online alışveriş sitesi ödeme imkanı sunmaktadır. Gene ülkemizde hizmet veren birçok Türkiye menşeili online alışveriş sitesi de paykasa ile ödeme imkanı sunmaktadır.

 

 

Bir cevap yazın

paykasa kart
ucuz paykasa