Kara Mahallesi, Şht. Sıtkı Hasan Sk, a3/1c No4 Kıbrıs/Lefkoşa
0536 645 36 57

Paykasa Fiyatları

Paykasa | Paykasa Kart | 7/24 tüm bankalar ile paykasa kart satın al

Paykasa Fiyatları

Paykasa Fiyatları

Ödeme yönteminin paykasa olmasını istemeniz durumunda fiyatlar hakkında bilgi almak isteyebilirsiniz. Kartı satın alma aşamasında ödeme yapacaksınız. Bunun için sitede görülen fiyat önemli. Ödeme yöntemini bundan sonra kullanarak, avantajlı şekilde ödeme yapmanız ilk etapta bu sitelerden kart alarak olacak. Paykasa satın al işlemini yaparak, kartınızın şifresini elde edin ve sonrasında rahat şekilde alışverişinizi yapın.

Paykasa Kullanmak

Paykasa kart al işlemi sonrasında, elbette kartı kullanabileceksiniz. En büyük avantajınız kart kullanımının şifre ile anında olması. Tarafınıza ulaştırılan şifreyi kimseyle paylaşmamanız gerektiği bu sebeple söylenir. Sadece şifre ile ödeme yapılacaktır. Paykasa fiyatları arasından uygun olanını tercih etmeniz durumunda, kolay şekilde ödemeyi yapabilirsiniz. Aldığınız kart için belirlenmiş olan limit olacak. Bu limit üzerinden, direkt olarak ödemenin yapılması sağlanıyor. Yani sanal kart için limit tükendiğinde, yeniden kart almanız gerekiyor. Pek çok sitede bu ödeme yönteminin olduğunu bilerek, ödeme yöntemleriniz içim tercihini bu karttan yana kullanabilirsiniz.

Paykasa kart sayesinde elde edeceğiniz avantajlar arasında sadece güvenli ödeme yok. Aynı zamanda çok daha hızlı işlem yapılması açısından paykasının dünyanın her yerinde kullanıldığını söyleyebiliriz. Türkiye paykasa için her geçen gün çok daha yayın oluyor. Ödeme yöntemleri arasında hemen hemen her site için eklenmesi durumunda, kullanımın artması da sağlanacaktır. Online ortamda güvenliği sağlamak kolay olacağından, paykasa kullanmanız öneriliyor.

Bir cevap yazın

paykasa kart
ucuz paykasa