Kara Mahallesi, Şht. Sıtkı Hasan Sk, a3/1c No4 Kıbrıs/Lefkoşa
0536 645 36 57

Paykasa Farkı Nedir?

Paykasa | Paykasa Kart | 7/24 tüm bankalar ile paykasa kart satın al

Paykasa Farkı Nedir?

Paykasa Farkı Nedir?

Ödeme seçenekleri içinde gördüğünüz paykasa için farkı nedir sorusunu sormanız olağan. İnternet alışverişlerinde her türlü ödemenin yapılmasını sağlayacak olduğunuzdan, bu yöntemin farkının ne olduğunu merak edebilirsiniz. Elbette en önemli fark, sadece şifre ile hızlı bir şekilde ödemeyi tamamlıyor olmanız. Üstelik pek çok yabancı siteden yapacağınız alışverişte bu yöntem çok daha yaygın kullanılıyor. Çünkü internet ortamında artan güvensizlik direkt oalrak insanları bu şekilde yüksek güvenlikli bir ödeme yöntemine sevk ediyor. Paykasa satın al işlemi ile siz de kart alarak, ödemelerinizin bu yöntem ile olmasını sağlayabilirsiniz.

Paykasa ile Ödeme Yapmak

Paykasa kart ile ödeme yapılması için sadece şifre yeterli oluyor. Şifre ise size satın alma sırasında veriliyor. Satın alma işlemi tamamlanıyor ve size bir şifre gönderiliyor. Bu şifre ile ödeme yapılıyor olduğundan, kimseyle paylaşmamanız kendi güvenliğinizi sağlamak açısından önemli. Buna dikkat ederek paykasa kart al işleminden sonra şifrenizi saklayabilirsiniz. Dilediğiniz şekilde işlemlerinizi yapmanız kolay.

Size ulaştırılan şifre ödeme yöntemini tercih etmeniz halinde sunulur. Farklı bir bilgi verilmiyor olması, kartın limiti olması gibi özellikler ise direkt olarak ödeme yönteminin güvenliğini gözler önüne seriyor. Dilediğiniz şekilde hareket etmek için paykasa satın alabilirsiniz. Peki, paykasa fiyatları nasıl? Satın almak istediğiniz kart için farklı fiyatlar da verilmiş olacak. size uygun olan ödemeyi yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

paykasa kart
ucuz paykasa