Kara Mahallesi, Şht. Sıtkı Hasan Sk, a3/1c No4 Kıbrıs/Lefkoşa
0536 645 36 57

Paykasa

Paykasa | Paykasa Kart | 7/24 tüm bankalar ile paykasa kart satın al

Paykasa

Paykasa

Güvenilir ödeme yöntemi sunan paykasa, sanal ortamdan herkesin güvenilir olarak alışveriş yapmasına imkan tanıyor. Türkiye’nin önde gelen sanal alışveriş siteleri üzerinden paykasa aracılığıyla alışveriş imkanı sunarak her açıdan profesyonel ve de yüksek güvenlik altında bilgilerinizin kopyalanma riski olmadan anında alışveriş imkanı tanıyor.

E-Pin Nedir?

Paykasa sizin güvenliğinizi düşünerek son derece karışık algoritmayla hazırlanmış elektronik parola sistemi oluşturur.

En az 8 en fazla 16 haneli olan bu parola harf, sayı ve karakterlerden oluşacak şekilde tanımlanarak hesabın %100 güvenilir olması sağlanır. Electronic Personel Identification Number olarak karşımıza çıkan e-pin sayesinde güvenilir olarak e-ticaret üzerinden alışveriş olanağı sunar.

Limitler

Paykasa’da alt limit 10€ üst limit ise 1000€ olarak hesaplanır. Bu sayede paykasa ödeme yöntemi sizi güvenilir olarak sanal kart olma özelliğiyle her yerden güvenilir alışveriş yapmaya davet eder. Bu sayede bankaya ait ödeme yöntemi kullanmanıza kesinlikle gerek duymaksızın tek kullanımlık nakit aracınızı her yerde kullanabilme avantajı gerçekten de sizi bekliyor olacaktır.

7/24 Anında Ödeme

Üstelik 7/24 ödeme imkanı sunan sanal alışveriş kartınız olarak bilgilerin kesinlikle üçüncü şahıslara ulaşmadan internetten alışveriş yapma imkanını sağlar. Ortada duran tüm bu özelliklerine bağlı olarak değerlendirildiği zaman her halükarda kaliteden ödün verilmeksizin gerçekten de profesyonelce hizmet sunan nakit yerine geçen sanal kart olma özelliğiyle paykasa türkiye farkıyla kendini göstermektedir. Siz de dünyanın global olarak tercih ettiği bu sanal alışveriş kartını kullanarak tüm yenilikleri anında takip etme imkanını bulacaksınız.

Hemen Başvurun

İngiltere merkezli olarak dünyaya sunulan sanal alışveriş kartına başvuru işlemini anında gerçekleştirerek siz de güvenilir olarak alışveriş işleminizi her yerden profesyonel bir şekilde anında gerçekleştirme imkanını bulmuş olacaksınız. Bütün bu özelliklerine yönelik olarak aktarılacak olunursa her anlamda beklentilerin ötesindeki nitelik olarak kendini gösterdiğini ele almamız gerekir. Tüm bu özellikleri itibariyle de her halükarda dikkate değer niteliklerden birisini meydana getirmeye devam ederek kaliteden ödün verilmeksizin en iyi koşullarda hizmet sunmaya devam ettiğini söylemek gerekir. Güvenilir alışverişi ayağınıza getiren sanal kartınızı hemen online başvuru işlemini tamamlayarak anında alabilir, 7/24 anında ödeme imkanı bulabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

paykasa kart
ucuz paykasa