Kara Mahallesi, Şht. Sıtkı Hasan Sk, a3/1c No4 Kıbrıs/Lefkoşa
0536 645 36 57

Beş Soruda Paykasa Kart

Paykasa | Paykasa Kart | 7/24 tüm bankalar ile paykasa kart satın al

Beş Soruda Paykasa Kart

Beş Soruda Paykasa

Online alışveriş yapıyor musunuz? Herhalde bu soruya “hayır” cevabını veren yoktur. Günümüzde tüm tüketiciler giderek artan bir biçimde online alışveriş yapıyor. Ne yazık ki tüketicilerin online alışveriş alışkanlıkları artarken kendilerini yeterince güvende hissetmiyorlar. Online alışverişi güvenli hale getiren paykasa kart ile ilgili aklınızdaki soruları derledik. Paykasa nedir? Sorusunun cevabını sizler için derledik.

Soru 1: Paykart Güvenli Mi?

Paykasa satın al seçeneğini değerlendiren tüketicilerden kişisel bilgileri talep edilmez. Sonuç olarak, kişisel bilgileriniz daha en başından güvendedir. Paykasa kart on altı haneli bir koda sahiptir. Her paykasa kartın kodu eşsizdir ve kimseyle paylaşılmaz. Dolayısıyla bu on altı haneli kodu kimseyle paylaşmadığınız takdirde kodun arkasında ki paranız güvendedir.

Soru 2: Ön Ödemeli Kart Nedir?

Ön ödemeli kart nedir? Ön ödemeli kart aslında kartın içerisindeki miktarı önceden ödediğiniz kartlardır. Bir örnek vererek açıklayalım. A bankasından 2000 $ limiti olan bir kredi kartı satın aldığınızda önce harcamayı yapar ay sonunda ise ödeme işlemini gerçekleştirirsiniz. Oysa paykasa kart satın al seçeneğinde ön ödemeli karttır. Dolayısıyla, ay sonu derdi olmadığı gibi eksiye düşmeniz de mümkün değildir. Bu sayede bütçenize uygun ucuz paykasa  satın alabilirsiniz. Bütçe aşımı derdiniz olmadığı içinde harcamalarınızı rahatça gerçekleştirebilirsiniz.

Soru 3: Anonim Paykasa Ne Demektir?

Paykasa kart ile alışveriş güvenliği konusunda en önemli noktalardan birisi paykasa harcamalarınızın anonim bir şekilde gerçekleştirilmesidir. Kişisel bilgilerinize hiçbir şekilde ihtiyaç duymayan paykasa ile harcamalarınızı anonim olarak gerçekleştirebilirsiniz. Bütçenize uygun ucuz paykasa satın alarak anonim kalabilirsiniz.

Soru 4: Paykasa kart Hangi Sitelerde Geçerlidir?

Paykasa bugün dünya da ve Türkiye’de yaygın olarak kullanılan güvenli bir ödeme yöntemidir. Paykasa kart satın al seçeneğini değerlendiren birçok tüketiciyle beraber global olarak birçok online alışveriş sitesi ve oyun siteleri paykasa ile ödeme kabul etmektedir. Türkiye’nin de en çok kullanılan online alışveriş siteleri paykasa ile ödeme imkanı sunuyor. Kullandığınız online alışveriş sitesinin ödeme seçenekleri kısmına göz atın, burada paykasa logosunu göreceksiniz.

Soru 5: Paykasa Tek Seferlik Midir?

Hayır. Paykasa ile ile birden fazla alışveriş yapabilirsiniz. Yani paykasa hesabınızda ki tüm miktarı tek bir alışverişte kullanmanız gerekmez. Birden fazla alışverişte kullanabilirsiniz. Ucuz paykasa edinerek bütçe aşımı derdi olmadan birden fazla ürün satın alabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

paykasa kart
ucuz paykasa